Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.


Čokoládová fontána na svatbu.
Fontána na čokoládu (například ANT 8060) bude exkluzivní ozdobou svatební hostiny. Fontánu na čokoládu můžete nabízet hostům jako samostatný dezert a zároveň může být skvělou ozdobou večera.

Čokoládová fontána na dětskou oslavu
Překvapte každé dítě kouzelným vodopádem z čokolády. Radost je zaručena nejen pro děti, ale také pro jejich rodiče!

Čokoládová fontána na narozeniny
Hosty můžeme potěšit neobyčejným dezertem – fontánou na čokoládu. Takové překvapení si určitě každý zapamatuje! Celý popis


Co je čokoládová fontána » Upozornění na výběr čokolády
Upozornění na výběr čokolády do čokoládové fontány

Použití příliš řídké nebo husté čokolády a také výrobků, které se liší od pravé čokolády, může vést k poškození čokoládové fontány. Na takové případy se zpravidla nevztahuje záruka.

Omáčky, čokoládová glazura, hmota do fontány, čokoláda na vaření, topping, čokoládové polevy a jiné náhražky čokolády mohou poničit fontánu:

  • Součástky, které k fontáně patří, mohou proniknout přes těsnění fontány do motorové části a poškodit fontánu.
  • Výrobek může obsahovat drobné částečky, které mají abrazivní efekt. Částečky se mohou dostat mezi rotační hřídel a těsnění a poničit jej. Následkem toho může dojít k pronikání tekutiny do motorové části.
  • Příliš husté výrobky způsobují zvýšenou zátěž na motor, což jej může poškodit.

Můžete narazit na druhy čokolády (zpravidla levné) s označením „do čokoládových fontán“, které ve skutečnosti nemusí obsahovat dostatečné množství kakaového másla. Následkem používání husté čokolády se spirála fontány může začít otáčet ztěžka, v čokoládě se objevují hrudky, může být cítit spálenina. Takovou čokoládu musíte okamžitě rozředit rostlinným máslem.

Doporučujeme použít ověřenou čokoládu, určenou speciálně do čokoládových fontán.